אודות החברה - דוברין פיקוח ובניה

 

דוברין בנייה ופיקוח היא חברת קבלנות שיפוצים הפועלת כבר מזה – 7 שנים בתחום עולם השיפוצים, פרק זמן אשר במהלכו נרכש ידע רב ומקצועיות בכלל רזי המקצוע והיבטיו השונים, החל מעבודה כירורגית ושמתעכבת על חודו של דיבל ועד לתכנון והוצאה לפועל של פרויקטים רחבים וענפים הכוללים בניית מבנים מורכבים ועריכת שיפוצים מלאים.

החברה הוקמה על ידי ערן דוברין, הנדסאי בניין בהכשרתו מטעם המכללה למנהל וירושלמי במקור, אשר ניהל והחזיק בבעלותו בעבר חברות אחרות בעולם השיפוצים ובדגש על עולם המזגנים.

כמו כן, החברה פועלת בשיתוף פעולה צמוד עם אדריכל מטעמה המלווה את כלל עשייתה, כמו גם תוך כדי השמת דגש על שילוב מספר אנשי מקצוע בהתאם לצורך כדי למצוא ולהתאים עבור הלקוח את הפתרון השלם והנכון ביותר עבורו.

אנחנו בדוברין בנייה ופיקוח חרטנו על דגלנו את השקיפות והמקצועיות אל מול הלקוחות כערך עליון, כאשר אנו פועלים אך ורק על פי הוראות ותקני הבנייה הנדרשים על פי חוק, כמו גם באמצעות אחריות ביטוחית, מתוך הבנת גודל המשקל של בניית בתים ועבודה בעולם הבנייה, הן עבור הלקוחות והן עבור העובדים ומתוך דאגה לבריאותם.

כלומר, עוד בטרם הכף הראשונה נגעה בקרקע כמו גם במהלך העבודה כולה, אנו בדוברין בנייה ופיקוח עובדים בשקיפות מלאה אל מול הלקוחות בהיבט התהליכים שעתידים להתרחש בעבודה, לוחות הזמנים שכרוכים בה, כאשר לאור המוניטין החיובי שהחברה רכשה לעצמה במרוץ השנים אנו מחזיקים בקשרים טובים במיוחד בקרב המועצות המקומיות בהן אנו פועלים – קשרים אשר מסייעים לנו לקבלת אישורי בנייה בקלות ובהקדם, כאשר מדובר ביתרון המאפשר לנו לזרז ולייעל כל תהליך בנייה באשר הוא. 

כמו כן, צוות העובדים של דוברין פיקוח ובנייה מורכב מעובדי קבע שפועלים במסגרת החברה לאור זמן רב, כאשר במידת הצורך לאור פרויקט רחב ידיים נעשית פנייה לקבלני משנה מן השורה הראשונה בתחום השיפוצים, כדי להבטיח שכל פרויקט שעליו חתומה החברה ייצא בדיוק כפי שהיא רגילה וחפצה – תוך כדי השמת דגש על כל פרט באשר הוא וברמת דיוק גבוהה במיוחד.

לכן, בין אם אתם זקוקים לשיפוץ נקודתי ופשוט ובין אם אתם מעוניינים לבנות מן ההתחלה את בית חלומותיכם, אנחנו בדוברין בנייה ופיקוח מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בהקדם, על מנת שנוכל להיות הכתובת שלכם עבור בנייה איכותית, יעילה, מקצועית, וכזו שתגרום לכם להיות שמחים שבחרתם בה. 

.

.

לשיחת יעוץ חינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לייעוץ חינם והצעת מחיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד