ריצוף קומפלט לדירה

אם אתם משפצים את דירתכם סביר להניח שתכללו בשיפוץ גם חידוש של הריצוף בדירה. ריצוף קומפלט לדירה יעניק לה מראה חדש ורענן, והוא יכול לשדרג משמעותית את החזות והאווירה שלה.

בחלק מהמקרים ריצוף מחדש הוא הפעולה היחידה או העיקרית במסגרת השיפוץ, שכן לריצוף לבדו יש השפעה משמעותית על מראה הדירה.

בדרך לריצוף

השלב הראשון בדרך לביצוע ריצוף קומפלט לדירה הוא בחירת הריצוף החדש. מגוון האפשרויות רחב, כשאת הקטגוריה מובילות בבטחה המרצפות מסוג 'גרניט פורצלן'. מרצפות אלה חזקות ועמידות יחסית, והן גם לא מחייבות פירוק של המרצפות הישנות בבית. יתרון מרכזי נוסף של בחירה במרצפות מסוג גרניט פורצלן הוא מנעד הגוונים והסגנונות שהיא מאפשרת לכם. החל מצבעים 'חמים', עבור בגווני האפור המודרניים ועד לריצוף לבן ונקי.

במיוחד כשמדובר בריצוף קומפלט לדירה, כדאי להשקיע מחשבה בבחירת המרצפות. ההשפעה של צבעי הרצפה על האווירה וסגנון הבית היא גדולה. כמובן, יש להתאים את המרצפות לתקציב הריצוף שלכם, אך טווח המחירים גדול ביותר.

כאשר רוכשים את המרצפות מקובל לקנות קצת יותר מהכמות הנדרשת לפי המטרים בבית, כמקדם ביטחון למקרי שבירה במהלך העבודה וכן להשלמות עתידיות.

בשלב השני עליכם להחליט אם אתם מעוניינים בפירוק המרצפות הקיימות. משפצים רבים בוחרים לוותר על הפירוק כאשר הוא איננו הכרחי וכך לצמצם עלויות. חשוב לדעת שלא בכל המקרים ניתן לוותר על הפירוק, ולשם כך נדרש ייעוץ מקצועי.

אם החלטתם 'לנקות את השטח', השלב הבא יהיה ביצוע פירוק (הרמה) של המרצפות הקיימות בבית. כאשר מדובר בפירוק לצורך ריצוף קומפלט לדירה המחיר למטר יהיה נמוך יותר מאשר במקרה של פירוק נקודתי לצורך טיפול תשתית. יש גם הבדלי מחירים בפירוק של מרצפות שונות.

לאחר שסיימנו את כל השלבים המקדימים, הגיע הזמן לריצוף עצמו.

שקט, מרצפים

מלאכת הריצוף עשויה אמנם להיראות פשוטה, אבל למעשה מדובר במלאכה שדורשת מיומנות ומקצועיות ברמה גבוהה. חוסר דיוק ורשלנות עלולים להביא לתוצאה של רצפה עקומה או שקועה, לרווחים בין מרצפות או למקרי שבר רבים במהלך העבודה.

במקרה של ריצוף קומפלט לדירה ההשלכות של עבודה לקויה עלולות להיות חמורות במיוחד. לכן חשוב לבצע את הריצוף על ידי בעל מקצוע אמין, מקצועי ומנוסה.

כחלק מריצוף מקצועי, יש להקפיד על ביצוע מדויק של כל שלבי הריצוף. כולל השלבים המקדימים, הנחת המרצפות ועבודות הסיום.

לפני הנחת המרצפות יש לבצע הכנה של המצע מתחת הרצפה. ביצוע מדויק של שלב זה חשוב מאוד למניעת תקלות עתידיות.

הריצוף עצמו צריך להתבצע בזהירות ובצורה מדויקת, ללא עיגולי פינות.

לאחר הנחת המרצפות מגיע שלב מריחת הרובה – חומר המילוי שבין המרצפות. האופן שבו מכינים את תערובת הרובה, וצורת המריחה שלה חשובים מאוד לתוצאה הסופית של הריצוף.

ללכת על בטוח

סביר להניח שרובכם לא השקעתם הרבה מזמנכם בלימוד של תחום הריצוף. גם אם תקראו מעט על שיטות העבודה השונות, זה לא יאפשר לכם לפקח במקצועיות על רמת העבודה בדירתכם. הדרך הבטוחה לוודא שתשלמו על ריצוף קומפלט לדירה ותקבלו תוצאה איכותית שתצדיק את ההוצאה, היא לבחור בחברה מקצועית ומנוסה שתבצע עבורכם את העבודה ביעילות, באמינות ובמקצועיות.

חברת דוברין בניה ופיקוח פועלת כבר 7 שנים בתחום השיפוצים. במהלך השנים רכשה החברה את הניסיון שמבטיח ללקוחותיה עבודה איכותית ושקט נפשי.

החברה שמה דגש רב על עמידה בתקני הבנייה ובנהלים המקצועיים, והיא מחויבת לשקיפות מלאה כלפי הלקוחות בכל הקשור לתהליכי העבודה.

אם החלטתם להתחדש וללכת על ריצוף קומפלט לדירה, אנחנו בדוברין בנייה ופיקוח מזמינים אתכם לבחור במקצועיות ובניסיון של החברה ועובדיה. צרו עימנו קשר ונשמח לשרת אתכם בדרך אל מימוש החלום על דירה מחודשת, והכול תוך הקפדה מלאה על אמינות, בטיחות ואחריות.

השאירו תגובה

קצת על החברה שלנו

דוברין בניה ופיקוח נותנים שירות כולל העונה על כל צרכי הלקוח. משלב התכנון עד לקבלת מפתח והכנסת רהיטים לבית. 

הלקוחות שלנו מקבלים הרבה יותר

כבר אמרנו לכם שמגיעה לכם פגישה עם מעצבת פנים?

מאמרים נוספים

מינוי מנהל עבודה

מינוי מנהל עבודה הינו נדרש לפני כל בניית בית חדש או כל פרויקט בנייה אחר. מנהל העבודה הוא חבר מפתח בצוות הקבלני, האחראי על ארגון עבודות הבנייה, תיכנון ותיאום בין בעלי המקצוע השונים, ופיקוח על העבודה המתבצעת בפועל ועל תוצאותיה.

למאמר המלא »

ריצוף קומפלט לדירה

אם אתם משפצים את דירתכם סביר להניח שתכללו בשיפוץ גם חידוש של הריצוף בדירה. ריצוף קומפלט לדירה יעניק לה מראה חדש ורענן, והוא יכול לשדרג משמעותית את החזות והאווירה שלה.

בחלק מהמקרים ריצוף מחדש הוא הפעולה היחידה או העיקרית במסגרת השיפוץ, שכן לריצוף לבדו יש השפעה משמעותית על מראה הדירה.

למאמר המלא »