המדריך השלם לשיפוץ דירה בירושלים

רובנו מגיעים בשלב זה או אחר של החיים אל הרגע שבו אנחנו מעוניינים לבצע שיפוץ בדירה.  לעיתים מדובר על שיפוץ כללי של הדירה, ובמקרים אחרים מדובר בשיפוץ חלקי שכולל רק יחידת הורים או אמבטיות.

הסיבות להחלטה ללכת על שיפוץ הן מגוונות. לעיתים מדובר בדירה שנקנתה במצב ישן וכעת החלטתם לשדרג אותה. במקרים אחרים השיפוץ מתבצע מיד בקניית הנכס. אבל גם אם קניתם דירה חדשה לפני שנים ארוכות, בהחלט ייתכן שהגיע הזמן לחדש היבטים מסוימים בדירה, לשדרג את המטבח או האמבטיה ולחילופין לתכנן מחדש את החלוקה הפנימית בדירה.

כשאתה אומר שיפוץ למה אתה מתכוון

ישנם סוגים שונים של שיפוץ. גם אם מדובר על 'שיפוץ כללי', הכותרת הזו יכולה לחול על רמות וסוגים שונים של עבודות. השיפוץ ה'מהפכני' ביותר יכלול שינוי של החלוקה הפנימית בדירה תוך הזזת קירות ושינוי החללים. שיפוץ כזה מאפשר לכם ממש 'לבנות' מחדש את הדירה לפי הטעם והצרכים שלכם. אם אתם מעוניינים לשמור על קווי המתאר של הדירה, ייתכן שתבחרו בריצוף חדש לדירה שיעניק לה מראה וסגנון חדשים. לעיתים מה שחשוב לכם הוא לא שינוי של המראה אלא שדרוג התשתית, וזאת באמצעות החלפת תשתיות חשמל ואינסטלציה. סוג נפוץ במיוחד של שיפוצים הוא חידוש אמבטיה ושירותים. חדרים רטובים נוטים להגיע לבלאי מהיר יחסית לחדרים אחרים, ומכאן הצורך בחידוש שלהם.

וכמובן, רוב המשפצים משלבים בין סוגי שיפוץ שונים, וחלקם אף יכללו בשיפוץ שלהם את כל הקטגוריות שהזכרנו.

מאיפה מתחילים

אם אתם מחפשים את המדריך השלם לשיפוץ דירה בירושלים חשוב שתקפידו להתחיל בהתחלה. זה נשמע טריוויאלי אבל חלק מהמשפצים עלולים להיכנס לתהליך השיפוץ וההתקשרות עם אנשי מקצוע לפני שהם ביצעו כיאות את החלק הראשון: הגדרת הציפיות וגבולות התקציב. ידוע ששיפוץ שאיננו מתוכנן היטב עלול להתרחב ללא שליטה, תוך גביית הוצאות כבדות מהמשפצים. לכן חשוב להגדיר היטב בתחילת הדרך את גבולות התקציב, תוך שמירת חלק ממנו להוצאות בלתי צפויות.

חשוב גם להבין מהן הציפיות שלנו מהשיפוץ. אל תחששו לחלום, אבל גם לא כדאי לבנות מגדלים פורחים באוויר ולהתאכזב בסוף הדרך. כך למשל, ריצוף מחדש של הדירה יכול להעניק לה מראה חדש ועדכני שיקלע לטעמכם, אבל הוא לא יפתור בעיות תכנון בדירה, אם ישנן. חשוב להבין היטב מהו השיפוץ המתוכנן במסגרת התקציב, ומה השינוי שהוא ייצור בדירה שלנו בסופו של יום.

רק לא לטבוע

אם עברתם את השלב הראשוני של קביעת המסגרת, הגיע הזמן לבחור את בעלי המלאכה המתאימים. ככל שמדובר בשיפוץ רחב יותר, אתם עלולים למצוא את עצמכם טובעים בים המקצועות הרלוונטיים והעבודות הנדרשות. אם אין לכם חשק לבחור שורת אנשי מקצוע, לעבוד מול כל אחד מהם ולתאם ביניהם את העבודות השונות, מומלץ לעבוד באמצעות חברת שיפוצים מקצועית. חברה כזו תרכז עבורכם את העבודות השונות ואת בעלי המקצוע שיבצעו אותן. כך תוכלו לזכות בשקט נפשי, בידיעה שהחברה מעמידה לרשותכם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה, ושיש כתובת אחת שאחראית להשלמת הפרויקט בדיוק כפי שרציתם.

אם אתם מעוניינים בשיפוץ דירה בירושלים אנו ממליצים לכם לפנות אלינו, חברת דוברין בנייה ופיקוח, וליהנות מהאמינות והניסיון שלנו. אנחנו נסייע לכם לתכנן את השיפוץ המבוקש שיתאים בדיוק לתקציב שלכם. נבצע את העבודות השונות באמצעות עובדים וקבלני משנה מקצועיים ואמינים, ונוריד לכם מהראש את הדאגה וההתעסקות עם כל פרטי הפרויקט והשלבים השונים שלו. ביצוע שיפוץ דירה בירושלים באמצעות חברת דוברין בנייה ופיקוח הוא המסלול השקט שלכם להגשמת החלום על דירה מחודשת. צרו עימנו קשר ונעמוד לרשותכם מהרגע הראשון ועד הכניסה אל דירת החלומות שלכם.

השאירו תגובה

קצת על החברה שלנו

דוברין בניה ופיקוח נותנים שירות כולל העונה על כל צרכי הלקוח. משלב התכנון עד לקבלת מפתח והכנסת רהיטים לבית. 

הלקוחות שלנו מקבלים הרבה יותר

כבר אמרנו לכם שמגיעה לכם פגישה עם מעצבת פנים?

מאמרים נוספים

מינוי מנהל עבודה

מינוי מנהל עבודה הינו נדרש לפני כל בניית בית חדש או כל פרויקט בנייה אחר. מנהל העבודה הוא חבר מפתח בצוות הקבלני, האחראי על ארגון עבודות הבנייה, תיכנון ותיאום בין בעלי המקצוע השונים, ופיקוח על העבודה המתבצעת בפועל ועל תוצאותיה.

למאמר המלא »

ריצוף קומפלט לדירה

אם אתם משפצים את דירתכם סביר להניח שתכללו בשיפוץ גם חידוש של הריצוף בדירה. ריצוף קומפלט לדירה יעניק לה מראה חדש ורענן, והוא יכול לשדרג משמעותית את החזות והאווירה שלה.

בחלק מהמקרים ריצוף מחדש הוא הפעולה היחידה או העיקרית במסגרת השיפוץ, שכן לריצוף לבדו יש השפעה משמעותית על מראה הדירה.

למאמר המלא »